x
Hakkımızda
makermarketim-logo.png (19 KB)
''Türkiye'nin Elektronik Marketi''1997 yılından bugüne elektronik komponent, robotik kodlama, üretim ekipmanları sektöründe faaliyet göstermekte olan Görsu Elektronik, siz değerli müşterimizle birlikte bugünlere gelmiştir. Kuruluş tarihimizden itibaren dünyanın önde gelen elektronik teknolojisindeki gelişmeleri sizler için takip etmekteyiz.


Misyonumuz;

- Müşteri memnuniyetine dönük yönetim yapılanmamız ile size en uygun tedariği sağlamak.

- Dünya markası olan ürünleri, kullanıcılarımıza en uygun fiyatlarla ulaştırmak.
- Kaliteli, uygun maaliyetli, doğru ve hızlı hizmet sunmak.
- Elektronik komponent sektöründe ülkemizde ve bölgemizde lider bir firma olmak.
- Dünya komponent teknolojisindeki gelişmeleri ve değişimleri takip etmek ve kullanıcılarımıza ulaştırmak.
- Her çeşit elektronik komponent talebini karşılayabilmek amacıyla sürekli portföyümüzü ve ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmek.
- Dünyanın dört bir tarafında olan malzemeleri sizler için tedarik etmek ve kapınıza kadar en uygun fiyat avantajıyla hızlı bir şekilde teslim etmek.


Firmamız sizler için dünya genelinde bulunan elektronik fuarları ve dünyanın önde gelen marka ürünlerindeki gelişimleri, yeni ürünleri, tüm dünya üzerinde gerçekleştirilen yenilikleri sizler için takip ederek günümüzde en değerli şey olan zamanınızı daha değerli hale getirmek amacıyla misyonunu geliştirmektedir.Görsu elektronik firması olarak, ülkemizde üretmeyi seven nesillerin yetişmesi, ülkemizi dünya genelinde daha geniş kitlelere karşı temsil edebilmek için tüm gücümüzle çalışmaya ve sizlere destek vermeye devam edeceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.